pátek 3. května 2013

Jaju a Bebu se představují

Ahoooooooooj,

jak se máte? Co děláte? No, tak už nás tu konečně máte. Dlouho jsme s Benym váhali, jestli se s vámi podělíme o naše zážitky, ale pak jsme si řekli, že byste byli určitě smutní, tak jsme si založili blog, protože to dneska hrozně frčí. Vlastně to byl nápad Benyho, ale protože Beny má... ehm...pšššt (ať to neslyší)...trošku levý ruce a to psaní by mu moc nešlo, tak mě vzal do party...

A proto....  tramtadáááá....... Jaju a Bebu se představují

Kdo je Jaju? Jaju je Benyho panička. Je v tomhle příběhu trochu nepodstatná, důležitý je, že má šikovný packy a umí psát na klávesnici.

Kdo je Beny? Beny je hvězda, Beny je megastar. Vše umí (krom psaní), vše zná a všichni ho milují. Beny se každou chvíli jmenuje jinak... Bebu, Budulínek, Bublinka, Bubák, Bebík, Bešan.... Je tak trochu superhrdina, protože se umí přetransformovat do jiných zvířátek, nejčastěji to je Kočička, Netopýr, Beran, Králíček a Krysák. Na jméno, který má v občance, už skoro vůbec neslyší... No, řekněte sami, kdo by taky slyšel na tak obyčejný jméno, jako je Ben....fuj...kdo to vymyslel!
Dobrá, dobrá, tuším, že už toužíte spatřit toho, který láme srdce všem ženám a dívkám (bez ohledu na příslušnost k živočišnému druhu). Inu, zde mne máte (i s paničkou). To jsem ale fešák, což? ;-)